Laadale registreerimine       Laada müügikohtade plaan      Kontakt  

Täname kõiki kauplejaid aktiivse registreerimise eest Rakvere Kreisilaadale! Kes veel soovib meie laadale kauplema tulla, siis saab seda teha 25. mai südaööni.

Rakvere Pikk Kreisilaat ootab teid “Sajandi sünnipäevale”!
                                                                                                                                            

Sellel aastal toimub Rakvere Pika tänava Kreisilaatat 9. juuni 2018 kell 10.00 – 17.00 Pikal tänaval ja Kirikupargis.
Rakvere kreisilinnana, kus juhtuvad teistmoodi asjad, kogub aina tuntust. Kes ei teaks meie jõulukuuskesid, Baltoscandalit või Punklaulupidu. Taolised sündmused saavad toimida ainult tänu heale koostööle. Ka laat ei jää neist mõtetest puutumata. Üheltpoolt hoiame Kreisilaada veidi hullu kontseptsiooni, aga teisalt otsime uusi võimalusi erinevateks koostöövormideks. Kui varasematel aastatel oleme otsinud kreisisid tegijaid, nutikaid käsitöölisi ning noori disainereid, siis Eesti Vabariigi juubeliaastal on laada teemaks Eesti Vabariik 100! Laada motona kõlab “Sajandi sünnipäev”.
Laadale on oodatud osalema kõik oma ala meistrid, kelle käteosavust imetletakse siin ja sealpool lahte. Eelistatud on käsitöö ja väikeettevõtted, kelle toodang sünnib Eestimaal. Sarnaselt eelmistele aastale koondame kauplejad Pikale tänavale ja Kirikupark on koht lõõgastumiseks, keha kinnitamiseks ja lavaliste etteastete nautimiseks. Ka sel aastal ei unustata pere pisemaid, kellele tuleb eraldi suurüritus juba reedel.

Peale laata, kui olete oma asjad kokku pakkinud, ootame kõiki Kirikupargis algavale tasuta kontserdile!

Lisainfo:
Kristiina Mandel
Rakvere Kultuurikeskus
juhiabi
+372 3223425
kreisilaat@rakvere.ee

Info kauplejale
Laada müügipileti hinnakiri

Kohtumiseni 9. juunil Rakveres